Dni Ursynowa coraz bliżej. Zobacz imprezowy rozkład jazdy!

Już za niespełna tydzień czeka nas ogromne święto całej dzielnicy. Dni Ursynowa już na stałe wpisały się w kalendarz imprez. W tym roku lista wykonawców prezentuje się wyjątkowo dobrze!

Dni Ursynowa 2023 to impreza, która odbędzie się 16 i 17 czerwca. Zaplanowano w sumie aż 11 wykonawców, którzy zagrają na specjalnie ustawionej scenie. Będzie zarówno hip-hop jak i pop czy rock. Każdy znajdzie coś dla siebie.

16 czerwca, w piątek, punktualnie o 18:00 zagra Criminal Tango, kapela grająca punk rock z mieszkanką swingu. Potem wystąpią Dixon37, Polska Wersja a także Mor W.A. Około godziny 20:00 na scenę wejdzie grupa IRA a tuż po nich T.Love z Muńkiem Staszczykiem.

Sobotnie koncerty otworzy Roxana Węgiel o 17:00 a godzinę później Kobranocka i Zespół Muchy. O 20:15 zagra grupa Nocny Kochanek z ogromna dawką heavy metalu. Na koniec, o 21:30 zagra grupa Kaliber 44, stanowiąca największą gwiazdę tego dnia.

Oprócz koncertów, na łące Ołówek będzie ustawiona scena dla najmłodszych, gdzie występować będą zespoły szkolne i przedszkolne. Zaplanowano też piknik rodzinny.