Zapraszamy na świąteczne warsztaty i zabawy dla dzieci i ich rodziców w Urzędzie Dzielnicy Ursynów!

Chcielibyśmy szczególnie zwrócić uwagę na nadchodzące wyjątkowe wydarzenie skierowane do najmłodszych mieszkańców naszej dzielnicy oraz ich opiekunów. Kierując się duchem zbliżających się świąt, przygotowaliśmy specjalną atrakcję, która odbędzie się w niedzielę, 17 grudnia, pomiędzy godziną 11:00 a 16:00. Miejsce spotkania to Urząd Dzielnicy Ursynów, konkretniej sala nr 136.

Nasi młodzi goście będą mieli okazję do wyboru indywidualnego zestawu klocków Lego, którym następnie stworzą swój własny model i zabiorą go ze sobą. Organizujemy również rodzinny konkurs na najlepszą figurkę Mikołaja wykonaną z tych samych klocków. Ważnymi elementami tego zadania są kreatywność i dobra zabawa. Wszystko odbywać się będzie w ciągu jednej godziny – w tym czasie należy zbudować i zaprezentować swojego Mikołaja. Następnie komisja oceni prace – trzy rodzinne zespoły, które wykażą się największym kunsztem, otrzymają specjalne nagrody, natomiast pozostałe ekipy będą mogły cieszyć się z nagród pocieszenia.

W naszej ofercie znajdują się także Warsztaty Malowania Figurek – podczas nich uczestnicy będą mieli okazję stworzyć swoją wersję świątecznego elfa, zapoznać się z podstawowymi technikami malowania, a następnie zabrać swój pomalowany model do domu.

Nasi instruktorzy gier bitewnych nie pozostają w tyle i przygotowali dla Was prezentacje oraz szkolenia, w trakcie których będzie można nauczyć się reguł gry bitewnej X-Wing. To doskonała okazja do rozwinięcia umiejętności taktycznych i logicznego myślenia, a także do wypróbowania swoich zdolności pilotażu gwiezdnego myśliwca X-Wing lub skorzystania z lotu widokowego nad Warszawą, startując z lotniska Okęcie.

Zapewniamy również piękną pamiątkę w postaci zdjęcia z mieczem świetlnym – każdy uczestnik będzie miał możliwość wykonania sobie zdjęcia na specjalnie przygotowanej ściance z repliką tego legendarnego rekwizytu z Gwiezdnych Wojen!