Letnie potańcówki na Ursynowie: taneczny festiwal i latynoska atmosfera

Zapraszamy wszystkich miłośników tańca i nie tylko, do wzięcia udziału w wyjątkowym wydarzeniu, jakim są tradycyjne Ursynowskie Potańcówki, odbywające się co roku z nadejściem okresu letniego i początkiem sezonu wakacyjnego. W bieżącym roku będziemy mieli przyjemność gościć Was podczas czterech różnorodnych spotkań tanecznych, które rozpoczną się już tej soboty, 22 czerwca, o godzinie 17:00. Sceną naszych potańcówek będzie Ursynowskie Centrum Kultury „Alternatywy”, położone przy ulicy Indyjskiego Mahatmy Gandhiego nr 9. Przygotujcie się na unikalne doznania muzyczne i gorące rytmy muzyki latynoskiej.

Pierwsze z zaplanowanych spotkań tanecznych, które współorganizujemy z UCK „Alternatywy”, będzie wyjątkowe i niepowtarzalne, a także jedno z niewielu takich wydarzeń w stolicy. Klimat wakacyjny wprowadzi nas w stan ekstazy tanecznej za sprawą fantastycznego zespołu muzycznego pod przewodnictwem uroczej kubańskiej wokalistki, Yaremi Kordos. Jak zapewnia burmistrz Ursynowa, Robert Kempa, nawet jeśli nie macie doświadczenia w tańcu, te gorące rytmy będą Was prowadzić.

Jeśli jednak macie ochotę doszlifować swoje taneczne zdolności – jak zawsze – przygotowaliśmy dla Was naukę tańca, tym razem latynoskiego! Taniec i zabawa potrwają aż do godziny 21:30. Przygotowaliśmy również specjalne nagrody dla uczestników ubranych w stylizowane na latynoskie stroje!

Podczas każdego z naszych spotkań tanecznych będziecie mieć możliwość uczestnictwa w licznych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami oraz skorzystania z lekcji tańca. Zaplanowaliśmy także odpłatną strefę gastronomiczną oraz plenerową wystawę poświęconą Ursynowowi. Pamiętając o najmłodszych amatorach tańca, przygotowaliśmy dla nich ogromny dmuchany zamek, animacje oraz zabawy i konkursy.