Zgłoszenie o agresywnym mężczyźnie na Ochocie

Strefa Ochota w Warszawie padła świadkiem przerażających wydarzeń, kiedy to rozzłoszczony mężczyzna w stanie lekko odzianym zaczął niszczyć pojazd i uderzał dwie osoby. W dramatycznym zdarzeniu, które zostało przekazane do Miejskiego Reportera przez jednego ze świadków, mężczyzna krzyczał: „Kto jest następny?” W odpowiedzi na zaistniałą sytuację interweniowała policja. Niestety, po przeniesieniu do szpitala, agresor zmarł.

Prokuratura warszawska podjęła decyzję o wszczęciu śledztwa dotyczącego przypadku nieumyślnego spowodowania śmierci tego mężczyzny. Istnieje szanse, że mężczyzna był pod wpływem jakiejś substancji odurzającej. Dodatkowo, prokuratura zarządziła przeprowadzenie sekcji zwłok w celu dokładniejszego zbadania przyczyn zgonu. Zarówno świadkowie wydarzenia, jak i policjanci będą przesłuchiwani w tej sprawie.

Niestety, to nie jest pierwszy taki incydent jaki miał miejsce w Warszawie w ostatnich czasach. W niedawnym przypadku na Nowym Świecie, mężczyzna będący pod wpływem narkotyków zachowywał się agresywnie i skoczył z okna. Zmarł on później w szpitalu.