Nowe miejsce dla fotografów na mapie

Na warszawskim Ursynowi otworzyła się nowa przestrzeń dla fotografów w Warszawie. To miejsce, które z ulicy przyciąga swoim aromatem … Panie i Panowie, przedstawiamy Studio Fotograficzne Cynamon.

Nie jest to kolejne, zwykłe  studio fotograficzne w Warszawie. Od samego wejścia aromat cynamonu zwiastuje, że znaleźliśmy się w zupełnie innym świecie. Duża, ponad 100 metrowa, jasna przestrzeń podzielona została na kilka gotowych planów, urządzonych w taki sposób, że zaledwie w kilka chwil można przearanżować dowolny plan w inny, dopasowany do całości. Nie mogło oczywiście zabraknąć wysokiej na 4,5 metra cykloramy, która w połączeniu z możliwością odejścia od fotografowanego obiektu na ponad 12 metrów daje ogromne pole manewru. 

Wyposażenie studia w kilkanaście lamp, modyfikatorów spowodowało, że jest to również ciekawa propozycja dla influencerów umieszczających swój kontent na Instagramie, czy Tik Toku.  Niebanalną formę uzupełnia mobilna wyspa kuchenna, która kulinarne vlogi wynosi na nowy poziom. Oczywiście nie jest to zwykła kuchnia. Chłopaki ze Studia Cynamon zadbali aby w kuchni nie zabrakło żadnego dodatku. Dziesiątki talerzy, talerzyków, drewnianych desek i atrybutów kuchennych, mnogość możliwości rodzi jedno skojarzenie … robi wrażenie!

Twórcą całej przestrzeni jest fotograf, Michał Kudłacz, który zdradził nam, że wszystkim przyświecał jeden cel … “ma być tak, jak sami byśmy chcieli wynająć studio”. Stąd po godzinach dyskusji, zmian i poprawek Załoga studia mogła ogłosić światu nadejście nowego miejsca. Miejsca, w którym każdemu fotografowi nie zabraknie niczego. Od wspomnianych wcześniej talerzyków, po manekiny do fotografii produktowej, oświetlenie stałe, ledowe i błyskowe, modyfikatory, wysoka na 4,5 metra cyklorama … jest tu dosłownie wszystko o co możesz poprosić w trakcie sesji. 

W przestrzeniach Studia Cynamon odnajdą się zarówno zwolennicy chłodniejszych, skandynawskich klimatów z typowymi akcentami takimi jak biały kominek, jak i miłośnicy ciepłych rejonów boho, w beżowych aranżacjach z pięknymi kwiatami.  

Załoga Cynamonu oczywiście trzyma rękę na pulsie, więc znajdziecie tutaj także sezonowe aranżacje. Już teraz rezerwujcie terminy na stronie studiocynamon.eu.