Grupa nastolatków z Ursynowa terroryzowała osiedle. W planach mieli napad na sklep!

Wszystko zaczęło się od pierwszych zgłoszeń dotyczących napadu na nastolatków wracających ze szkoły. Potem skojarzono również zniszczenia samochodów oraz mienia. Policjanci z Ursynowa złapali na gorącym uczynku dwóch czternastolatków. W ich domach był prawdziwy arsenał broni!

Kiedy dwóch nastolatków ubranych na czarno, w kominiarkach, zaczęło grozić przechodzącym dzieciom atrapą z broni, te oddały portfele i zwyczajnie uciekły. Sprawa została jednak zgłoszona na policję. Mundurowi zaczęli od przeglądania monitoringu miejskiego, który wiele powiedział im o napastnikach.

Jak się okazało, nastoletni złodzieje mają na sumieniu nie tylko okradanie ale i niszczenie samochodów. Rzucali w nie kamieniami albo strzelali z posiadanej wiatrówki. Mając niezbędne dowody, przystąpili do czynności sprawdzających w ich miejscu zamieszkania, na ulicy Polinezyjskiej i Szolc- Rogozińskiego.

Czternastoletni chłopcy mieli w swoich pokojach prawdziwy arsenał broni, z łomem, nożami oraz bronią palną. Jak sami przyznali, planowali napad na sklep.