60+ Ursynowianie zapraszani do udziału w bezpłatnych zajęciach sportowych

Rozpoczynający się rok szkolny przynosi nowe możliwości nie tylko dla młodszych, ale również dla starszych mieszkańców Dzielnicy Ursynów. Urząd tej dzielnicy zachęca osoby, które ukończyły 60 lat, do skorzystania z oferty projektu „WF dla ursynowskiego seniora”. Inicjatywa startuje 11 września i będzie trwała aż do końca października. Bezpłatne zajęcia są dostępne po dokonaniu wcześniejszego zapisu.

Uczestnicy mają do dyspozycji różne formy aktywności fizycznej: siłownię, zajęcia fitness oraz grę w kręgle. Zajęcia będą prowadzone przez doświadczonych instruktorów w obiektach sportowych zlokalizowanych w sercu Ursynowa. Terminy spotkań to dni robocze, od poniedziałku do piątku, aż do końca października. Godziny poszczególnych aktywności to: treningi na siłowni o 13.00 – 14.00, fitness o 14.00 – 15.00, a kręgle o 15.00 – 16.00.

Informacje na temat projektu oraz zapisy na poszczególne zajęcia można uzyskać, dzwoniąc pod numer: 22 443 73 95. Można to zrobić w dni robocze, w godzinach 10.00-14.00. Pamiętaj, że liczba miejsc jest ograniczona!

Jakub Berent, zastępca burmistrza Ursynowa odpowiedzialny za sprawy społeczne, serdecznie zaprasza wszystkich seniorów z Ursynowa do uczestnictwa w zajęciach WF. – Dzięki wsparciu finansowemu od Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego, nasz urząd ma możliwość zorganizowania cyklu aktywności sportowych dla mieszkańców powyżej 60. roku życia. Udział w zajęciach jest całkowicie bezpłatny i niezależny od aktualnej kondycji fizycznej uczestników – liczy się chęć do działania i entuzjazm – zachęca.