Zielony Ursynów świętuje: atrakcje dla mieszkańców na trzecim lokalnym festiwalu

W nadchodzącą sobotę, rezydenci Zielonego Ursynowa będą obchodzić swój lokalny festiwal, który będzie pełen różnych atrakcji. Jak mówi koordynatorka imprezy, ta skala wydarzeń nie była dotychczas obserwowana w okolicy Dzielnicowego Ośrodka Kultury (DOK).

Święto Zielonego Ursynowa, które przypada na ten weekend, odbędzie się na placu przed budynkiem DOK przy ulicy Kajakowej 12b. Wydarzenie potrwa od 10:00 do 15:00 i ma na celu dostarczenie rozrywki dla każdego, kto zdecyduje się wziąć udział.

To już trzeci rok z rzędu, gdy organizowane jest to święto przez Stowarzyszenie Zielony Ursynów. Program obejmuje mnóstwo atrakcji takich jak pokazy taneczne, w tym taniec irlandzki, oraz występy seniorów. Harmonogram przewiduje również koncerty, w tym jeden klarnetowy i drugi prezentujący piosenki rockowe.

Ale to nie wszystko! Dla najmłodszych uczestników przygotowano dmuchańce oraz namioty z rozmaitymi atrakcjami. Na dorosłych czekają stoiska z watą cukrową, popcornem, lemoniadą i lodami – wszystkie te przysmaki będą dostępne bezpłatnie dla osób obecnych na miejscu.

Do tego, wydarzenie będzie połączone z dniem otwartym Dzielnicowego Ośrodka Kultury „Ursynów”. Instruktorzy zaprezentują ofertę zajęć, które planowane są do realizacji w ośrodku od najbliższej jesieni.