Kulturalne święto na Zielonym Ursynowie nadciąga!

Tej soboty, mieszkańcy Zielonego Ursynowa będą obchodzić swoje lokalne świętowanie. Wydarzenie to obfitować będzie w szereg różnorodnych atrakcji, które dosłownie zasypią uczestników. Pochodzi to od samej organizatorki wydarzenia, która entuzjastycznie podkreśla, że nigdy wcześniej nie udało się zorganizować tak rozbudowanej imprezy w okolicach Dzielnicowego Ośrodka Kultury (DOK).

Planowane atrakcje będą dostępne dla wszystkich chętnych na placu przed budynkiem kultury usytuowanym przy ulicy Kajakowej 12b. Od godziny 10:00 do 15:00, każdy uczestnik będzie mógł znaleźć coś ciekawego dla siebie. Tego dnia lokalne społeczności będą hucznie świętować trzecią edycję Święta Zielonego Ursynowa.

Stowarzyszenie Zielony Ursynów, które jest organizatorem wydarzenia, przygotowało mnóstwo atrakcji. Wśród nich znajdą się pokazy taneczne, w tym między innymi taniec irlandzki, oraz występy seniorów. Również przewidziano koncerty – jeden klarnetowy i drugi z piosenkami rockowymi. Będzie też wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych, takich jak dmuchańce, namioty z różnorodnymi zabawami, a także smakołyki – wata cukrowa, lemoniada, popcorn czy lody. Co najlepsze, wszystko to będzie dostępne bezpłatnie dla uczestników imprezy!

Święto Zielonego Ursynowa tym razem zostanie połączone z dniem otwartym Dzielnicowego Ośrodka Kultury „Ursynów”. W ten sposób instruktorzy będą mieli okazję zaprezentować całą ofertę zajęć, które od jesieni będą dostępne w ośrodku.