UrsynLab – Przedsiębiorczy Ursynów: Miejsce dla osób twórczych i zainteresowanych biznesem

Rozpoczął się luty, a wraz z nim UrsynLab – Przedsiębiorczy Ursynów, centrum biznesowe stworzone z myślą o przedsiębiorcach i ludziach kreatywnych, kontynuuje swoją działalność. Od godziny 9:00 do 17:00 każdego dnia, mieszkańcy mają do dyspozycji przestrzeń coworkingową. W marcu planowane jest tam przeprowadzenie 10 spotkań o różnorodnej tematyce.

Paweł Lenarczyk, zastępca burmistrza dzielnicy Ursynów, wyraża swoje zadowolenie z tego, jak rozwija się miejsce. „Luty to kolejny miesiąc, kiedy mieszkańcy naszej dzielnicy mogą korzystać z dostępnej przestrzeni coworkingowej oraz uczestniczyć w wydarzeniach proponowanych przez nasz program. Cieszymy się nie tylko z ciągłości tej inicjatywy, ale także z systematycznego wzrostu liczby osób korzystających z oferty przestrzeni coworkingowej”, mówi Lenarczyk.

Zgodnie z tradycją, każdego poniedziałku w UrsynLab odbywają się konsultacje na temat „ABC działalności gospodarczej”. W lutym, przedsiębiorcy z Ursynowa będą mieli okazję dowiedzieć się, jak skutecznie chronić swoją markę oraz jak efektywnie wykorzystać fundusze europejskie do rozwoju swojego biznesu. Osoby, które dopiero planują założyć własną firmę, będą mogły skorzystać ze spotkania poświęconego podstawowym narzędziom cyfrowym. Na mieszkańców Ursynowa czekają także konsultacje dotyczące handlu obwoźnego i uzyskiwania zezwoleń na sprzedaż alkoholu.