Utrudnienia na drogach Warszawy: Poważne zderzenie na skrzyżowaniu ulic Czecha i Wierzchowskiego

Na skrzyżowaniu ulic Czecha i Wierzchowskiego w Warszawie doszło do poważnego zdarzenia drogowego, w którym brały udział dwa samochody osobowe. To miejsce jest kluczowym punktem komunikacyjnym dla osób opuszczających stolicę, a wypadek spowodował znaczne utrudnienia. Policja poinformowała, że zarówno kierowca opla, jak i volkswagena zostali przewiezieni do szpitala.

Ulica Czecha, będąca główną arterią wyjazdową z Warszawy, była całkowicie zablokowana. W miejscu wypadku obecni byli policjanci, którzy starali się kierować kierowców na alternatywne trasy, ale niestety również te drogi były mocno zapchane. Jak doniósł nasz reporter o godzinie 14, obydwa samochody były poważnie uszkodzone. Jeden z nich zastał na środku jezdni, drugi zaś zjechał do rowu, nad którym zawisła jedna część pojazdu. Na miejscu wypadku można było znaleźć liczne fragmenty karoserii oraz wyposażenia wnętrza i silnika, co sugeruje ogromną siłę uderzenia – relacjonował Mateusz Szmelter.

Rafał Rutkowski z Komendy Stołecznej Policji przekazał, że informacje o zdarzeniu nadeszły o godzinie 12.51. Zarówno kierowca opla, jak i volkswagena zostali zabrani do szpitala. Dodatkowo potwierdził, że obydwaj byli trzeźwi w momencie wypadku.

Z powodu wypadku na jezdni w kierunku Wesołej utworzyły się olbrzymie korki. Według naszych informacji długość utworzonego zatoru wynosiła około półtora kilometra.