Wielki piknik rodzinny z okazji Dnia Dziecka organizowany przez Urząd Dzielnicy Ursynów i Komendę Rejonową Policji

Aby uczcić Dzień Dziecka, Urząd Dzielnicy Ursynów stworzył wspólnie z funkcjonariuszami z Komendy Rejonowej Policji Warszawa II event pełen radości i zabawy. Wydarzenie to będzie miało miejsce na parkingu przy siedzibie Urzędu Dzielnicy Ursynów, Al. KEN 61, 1 i 2 czerwca. Na te dwie dni rozbawienia i edukacji nie trzeba kupować biletów – wejście jest wolne dla wszystkich. Jest to idealna okazja do spędzenia czasu w atmosferze pełnej miłości i ciepła rodzinnego, poznając przy tym różne aspekty pracy funkcjonariuszy policji.

Podczas tych dwóch dni zarówno najmłodsi, jak i starsi będą mogli cieszyć się mnogością atrakcji. Między innymi, warsztaty, dmuchańce, wystawy, szkolenia z jazdy na rowerze oraz kursy pierwszej pomocy będą dostępne dla wszystkich chętnych. 1 czerwca policjanci będą dostępni na swoim stanowisku informacyjnym, gdzie każdy będzie mógł dowiedzieć się więcej o ich pracy i obowiązkach.

Kolejnym elementem atrakcji będą prezentacje sprzętu i wyposażenia, które na co dzień towarzyszą policjantom w ich pracy. Każdy będzie mógł przyjrzeć się z bliska radiowozowi, a nawet zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie wewnątrz. Osoby zainteresowane dołączeniem do służby policyjnej będą mogły uzyskać więcej informacji o procesie rekrutacyjnym. Dodatkowo, dla wszystkich uczestników przewidziano różnorodne gadżety i niespodzianki.